جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 48343
  تاریخ انتشار : 21 اسفند 1392 11:2
  تعداد بازدید : 430

  معاون حقوقی بنیاد شهید در حمایت از تفحص از این بنیاد،

  با متخلفان بنیاد شهید بدون هیچگونه اغماضی برخورد شود

  معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: رییس بنیاد شهید در برخورد با هرگونه فساد در هر شرکت یا مجموعه وابسته به بنیاد شهید با هیات تحقیق و تفحص مجلس از بنیاد شهید حمایت می کند.

  29-120.jpg

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام فقیهی در جمع خبرنگاران گفت: در صورت مشاهده تخلفات در بنیاد شهید با متخلفان بدون هیچگونه اغماضی برخورد می‌شود.

  معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران با مثبت ارزیابی کردن حضور کمیته تحقیق و تفحص مجلس از بنیاد شهید و امور ایثارگران، گفت: بیشترین همکاری با مجموعه هیات تفحص طی 9 ماه گذشته به ویژه چند ماه اخیر صورت گرفته تا فعالیت این آقایان با شفافیت بیشتری انجام شود.

  به گفته وی، با وجود آنکه برخی مشکلات و حواشی به وجود آمده در زمینه مسائل مرتبط با مجلس در زمان مدیریت قبلی بنیاد شهید و امور ایثارگران اتفاق افتاده است اما معلوم نیست چرا برخی بر طبل حاشیه‌سازی علیه این نهاد مقدس و انقلابی می‌کوبند.

  فقیهی افزود: انتظار این است که دلسوزان واقعی تا اعلام نتیجه تحقیق و تفحص در مجلس سعه صدر پیشه کرده و از هرگونه پیش‌داوری و حدس و گمان اجتناب کنند.

  معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه گمانه‌زنی‌ها و حاشیه‌سازی‌ها موجب آزردگی مقام معظم رهبری و خانواده شهدا می‌شود، گفت: به طور قطع نماینده ولی فقیه و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران بیش از هر فرد یا مجموعه دیگری دغدغه حفظ و حراست از میراث خانواده معزز شهدا و ایثارگران را دارد. بنیاد شهید و امور ایثارگران خود مظهر مبارزه با هرگونه شائبه و مفسده مالی است و تا تحقق واقعی احقاق حق، پیگیری اجرای قانون و عدالت خواهد ماند.

   

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28595663
اکنون :
2